О компании
Виды деятельности
Продукты, решения, поставки оборудования

Фотогалерея
НПС "Безопасность систем беcпроводной связи"
Спонсорская деятельность
Новости
Карта сайта
Контакты
ГостеваяНовости

10 февраля 2016 года


Лінійка продукції ТetraNode компанії Rohill (www.rohill.nl) має в своєму складі мобільну базову станцію (60х60х60 см) для забезпечення встановлення на транспортному засобі для миттєвого розгортання захищеного цифрового Мобільного Вузла Зв"язку (АТО, НС, самміти, спортивні заходи), а також можливість розгортання Служби 112.

Мобільний комутатор TetraNode Mobile створений спеціально для оперативного вирішення відповідальних завдань у випадках аварій, стихійних лих, військових дій, надзвичайних ситуацій.
Дозволяє організувати радіозв"язок за межами зони покриття існуючих мереж радіозв"язку.
Мобільний комутатор TetraNode Mobile створений спеціально для оперативного вирішення відповідальних завдань у випадках аварій, стихійних лих, військових дій, надзвичайних ситуацій.
Дозволяє організувати радіозв”язок за межами зони покриття існуючих мереж радіозв”язку і налагодити взаємодію підрозділів, що користуються обладнанням радіозв”язку різних стандартів/радіопротоколів / на одній мультипротокольній платформі TetraNode зі збереженням можливості виходу в телефонні мережі загального користування та GSM.

TetraNode Mobile Military у виконанні за стандартами НАТО (TetraNode-M) є повністю оптимізованим рішенням, що представляє із себе мобільний комутатор у формі куба (60х60х60) см). Може бути розгорнутий в будь-якому місці: на базі позашляховика, на автомобільному шасі і, у разі необхідності, на базі катера, гелікоптера, КШМ, БМП і т.д.

Основні характеристики TetraNode-M:

• повна відповідність військовим стандартам НАТО, • розподілені бази даних, • висока чутливість -120 дБм, • мала вага 50 кг (типово), • робота на 24 В постійного струму.

Cтандартна конфігурація TetraNode Mobile – 1-2-канальна базова станція-комутатор для швидкого розгортання, можливо розширення до 4-х каналів (що відповідає 16-ти радіоканалам TETRA).

TetraNode-M забезпечує:

• повну автономну роботу мережі зв”язку та передачі даних, • оперативне розгортання протягом 3 хвилин, • високу вихідна потужність - 25 Вт на несучу на антенний роз”єм для двох дуплексних пар радіоканалів (на 8 каналів TETRA), • автоматичне підключення до багатосайтової системи TETRA, • голосовий радіозв”язок, передачу даних, телефонію, радіо і ODINI -запантентовані шлюзи для роботи зі всіма операторами (GSM, G3, LTE, TETRA, радіотехнологіями АРСО-25, МРТ, DMR, телефонний режим в повному дуплексі, • високоякісну подвійну автентифікацію, потрійний захист переговорів із шифруванням Е2Е («з кінця в кінець») відповідно до стандартів НАТО. /


Архив новостей
Вверх
Новостная лента

[24 декабря 2018 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[11 июня 2016 года ]


[9 мая 2016 года ]


[11 марта 2016 года ]


[10 февраля 2016 года ]


[31 января 2016 года ]


[3 января 2016 года ]
Украина, 01030, Киев - 030
ул. Богдана Хмельницкого, 51-Б,
телефон +38 (044) 235-8676


© OMiTex, 2004-2009
Сделано в
"Лаборатории F-4"