О компании
Виды деятельности
Продукты, решения, поставки оборудования

Фотогалерея
НПС "Безопасность систем беcпроводной связи"
Спонсорская деятельность
Новости
Карта сайта
Контакты
ГостеваяНовости

10 февраля 2016 года

Мобільний комутатор TetraNode Mobile- Мобільний Вузол Зв"язку

Лінійка продукції ТetraNode компанії Rohill (www.rohill.nl) має в своєму складі мобільну базову станцію (60х60х60 см) для забезпечення встановлення на транспортному засобі для миттєвого розгортання захищеного цифрового Мобільного Вузла Зв"язку (АТО, НС, самміти, спортивні заходи), а також можливість розгортання Служби 112.

Мобільний комутатор TetraNode Mobile створений спеціально для оперативного вирішення відповідальних завдань у випадках аварій, стихійних лих, військових дій, надзвичайних ситуацій.
Дозволяє організувати радіозв"язок за межами зони покриття існуючих мереж радіозв"язку.
Мобільний комутатор TetraNode Mobile створений спеціально для оперативного вирішення відповідальних завдань у випадках аварій, стихійних лих, військових дій, надзвичайних ситуацій.
Дозволяє організувати радіозв”язок за межами зони покриття існуючих мереж радіозв”язку і налагодити взаємодію підрозділів, що користуються обладнанням радіозв”язку різних стандартів/радіопротоколів / на одній мультипротокольній платформі TetraNode зі збереженням можливості виходу в телефонні мережі загального користування та GSM.

TetraNode Mobile Military у виконанні за стандартами НАТО (TetraNode-M) є повністю оптимізованим рішенням, що представляє із себе мобільний комутатор у формі куба (60х60х60) см). Може бути розгорнутий в будь-якому місці: на базі позашляховика, на автомобільному шасі і, у разі необхідності, на базі катера, гелікоптера, КШМ, БМП і т.д.

Основні характеристики TetraNode-M:

• повна відповідність військовим стандартам НАТО, • розподілені бази даних, • висока чутливість -120 дБм, • мала вага 50 кг (типово), • робота на 24 В постійного струму.

Cтандартна конфігурація TetraNode Mobile – 1-2-канальна базова станція-комутатор для швидкого розгортання, можливо розширення до 4-х каналів (що відповідає 16-ти радіоканалам TETRA).

TetraNode-M забезпечує:

• повну автономну роботу мережі зв”язку та передачі даних, • оперативне розгортання протягом 3 хвилин, • високу вихідна потужність - 25 Вт на несучу на антенний роз”єм для двох дуплексних пар радіоканалів (на 8 каналів TETRA), • автоматичне підключення до багатосайтової системи TETRA, • голосовий радіозв”язок, передачу даних, телефонію, радіо і ODINI -запантентовані шлюзи для роботи зі всіма операторами (GSM, G3, LTE, TETRA, радіотехнологіями АРСО-25, МРТ, DMR, телефонний режим в повному дуплексі, • високоякісну подвійну автентифікацію, потрійний захист переговорів із шифруванням Е2Е («з кінця в кінець») відповідно до стандартів НАТО. /


Архив новостей
Вверх
Новостная лента

[16 ноября 2016 года ]

Вітання з нагоди Дня працівника радіо, телебачення та зв’язку

[16 ноября 2016 года ]

Вітання з нагоди Дня працівника радіо, телебачення та зв’язку

[11 июня 2016 года ]

Поздравляем стратегического партнера, компанию Rohill!

[9 мая 2016 года ]

Поздравляем с Днем Победы!

[11 марта 2016 года ]

Рішення TETRA для розгортання в містах координаційно-командних комплексів -ситуаційних центрів.

[10 февраля 2016 года ]

Мобільний комутатор TetraNode Mobile- Мобільний Вузол Зв"язку

[31 января 2016 года ]

Cтандарт TETRA - базова технологія для організації системи захищеного зв"язку

[30 января 2016 года ]

С наступающим Новым годом и Рождеством Христовым!

[3 января 2016 года ]

Поздравляем всех с Новым годом и Рождеством Христовым !!Украина, 01030, Киев - 030
ул. Богдана Хмельницкого, 51-Б,
телефон +38 (044) 235-8676


© OMiTex, 2004-2009
Сделано в
"Лаборатории F-4"