О компании
Виды деятельности
Продукты, решения, поставки оборудования

Фотогалерея
НПС "Безопасность систем беcпроводной связи"
Спонсорская деятельность
Новости
Карта сайта
Контакты
ГостеваяТЕТRA - система зв'язку спеціального призначення для служб оперативного реагування

Стандарт ТЕТРА отримав визнання не тільки як система корпоративного мобільного радіозв'язку (PMR) для служб оперативного реагування, структур охорони й безпеки, але і як ефективна сучасна інформаційно-телекомунікаційна платформа для реалізації ІT-додатків. Довідково: Стандарт TETRA розроблявся для служб безпеки країн Шенгенської Угоди.
Впровадження стандарту ТЕТRА є однією з умов Євроінтеграції України до європейської співдружності. Повсюдне впровадження ТЕТRА-систем сьогодні частково стримується через наявність у секторі радіозв'язку вже діючого обладнання аналогового транкінгового зв'язку, з чим пов’язана економічна проблема забезпечення плавного переходу від аналогових технологій до цифрових без фінансових втрат.
Багатостандартна платформа TetraNode для транкінгового радіозв'язку компанії Rohіll Technologіes B.V (Нідерланди, www.rohill.com) вирішує цю дилему.
Базуючись на знанні та досвіді, отриманому на протязі 35 років та ставши провідним постачальником інфраструктури TETRA, ророблена компанією платформа TetraNode задовільняє потреби користувачів із сектору суспільної безпеки, силових структур, паливовидобувного комплексу, аеропортів, спортивних споруд з усього світу.


Багаторівнева система ТЕТRА - декілька рівнів управління

Система оперативного цифрового радіозв'язку (СОРЗ) стандарту TETRA надає можливість власнику розгортати систему зв'язку, яка складається із декількох рівнів управління (парків користувачів) - створюється ряд віртуальних систем, в кожній з яких є свій адміністратор, а загальне управління всією СОРЗ здійснює тільки власник мережі – Оператор.
На базі СОРЗ створюються Комутаційно-комунікаційні центри (ККЦ 112) в мегаполісах, на важливих стратегічних об’єктах, аеропортах, на великих ПНО, зонах можливого ураження. Ця особливість надає СОРЗ в стандарті TETRA неперевершуваних переваг перед всіма іншими протоколами зв'язку.

Вверх
Новостная лента

[24 декабря 2018 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[11 июня 2016 года ]


[9 мая 2016 года ]


[11 марта 2016 года ]


[10 февраля 2016 года ]


[31 января 2016 года ]


[3 января 2016 года ]
Украина, 01030, Киев - 030
ул. Богдана Хмельницкого, 51-Б,
телефон +38 (044) 235-8676


© OMiTex, 2004-2009
Сделано в
"Лаборатории F-4"