О компании
Виды деятельности
Продукты, решения, поставки оборудования

Фотогалерея
НПС "Безопасность систем беcпроводной связи"
Спонсорская деятельность
Новости
Карта сайта
Контакты
ГостеваяЩодо перспектив міграції технології TetraNode до стандарту TETRA-2, розробка якого йде в даний час


Компанія Rohіll готова до реалізації розроблювального зараз стандарту TETRA-2. Про це компанії Rohіll офіційно заявила в 2006 році при розгортанні для національного оператора мережі TETRA у Голландії, компанії KР, 16-тиканальной мережі TETRA в аеропорті Амстердама.
Для впровадження TETRA 2 компанією Rohіll спеціально розроблений новий ретранслятор третього покоління R-8070, що дозволяє збільшити зону охоплення на 30%, здійснювати вилучений моніторинг і керування, вилучену завантаження програмного забезпечення, реалізована опція резервування при малій потужності.
У лінійку продукції компанії Rohіll входить Лінійна диспетчерська станція "Хамелеон", призначена для інтеграції з різними мережами передачі даних.
Програмно-оріентована архітектура (технологія Програмної Комутації) системи TetraNode, що базується на використанні операційних систем реального часу (RTOS), яка забезпечує роботу під керуванням операційної Системи Lіnux, забезпечує реалізацію додаткових функцій TETRA, включаючи пакетну передачу даних і шифрування, є готовою платформою для реалізації стандарту TETRA-2.

На жаль, для реалізації й впровадження стандарту TETRA-2, який дозволить інтегрувати стандарт TETRA з технологіями широкосмугових мереж типу WіMAX і LTE, у цей час існують об'єктивні труднощі:
не вирішене питання виділення радіочастотного діапазону як у Європі, так і в Україні (потрібні смуги радіочастот шириною 50 кгц, а в Україні прийнята сітка частот 12,5 кгц);
відсутні термінали стандарту TETRA-2. Деякі з компаній-виробників терміналів TETRA анонсували їхній випуск до 2015 року (якщо буде вирішене питання виділення спектра радіочастот, а також якщо буде сформований попит на такі термінали).

Майбутнє швидко наближається й ми сподіваємося, що найближчим часом , як тільки будуть вирішені проблеми з виділенням радіочастотного спектра, мережі стандарту TETRA будуть повністю об'єднані з технологіями широкосмугових мереж типу LTE і WіMAX, забезпечуючи, крім унікальних функцій, властивих винятково стандарту ТЕТRA, високошвидкісну передачу даних.
Компанія Rohіll, будучи одним з перших виробників інфраструктури TETRA, що готовий реалізовувати розроблювальний у цей час стандарт ТЕТRA-2, маючи необхідні знання й досвідом і працюючи разом з виробниками інфраструктури TETRA, готовими також розвивати нове покоління рішень стандарту ТЕТRA., і, будучи єдиним з виробників інфраструктури TETRA, впровадивши ініціативу ODІNІ, що дозволяє побудова сучасної архітектури мережі TETRA на основі ІP, у стані забезпечити інтеграцію й наступність наявних тепер і майбутніх радіомереж, телефонії й мереж передачі даних, для повної інтеграції додаткових технологій. Враховуючи, що стандарт TETRA розроблявся для служб безпеки країн Шенгенської угоди і є зв'язком спеціального призначення для служб оперативного реагування, який отримав визнання не тільки як система корпоративного мобільного радіозв'язку (PMR) для служб оперативного реагування, структур охорони й безпеки, але і як ефективна сучасна інформаційно-телекомунікаційна платформа для реалізації ІT-додатків.
На цьому тлі, завдяки перерахованим відмінностям, TetraNode є найкращим, найбільш комплексним рішенням скрізь, де оперативність та надійність зв'язку має особливе значення, і де вже є в наявності значна кількість як аналогових так і цифрових систем радіозв'язку, які треба задіяти та скоординувати не тільки при виникненні НС та в режимі надзвичайного стану, але й в режимі повсякенної діяльності.
Компанія Rohill готова до впровадження стандарту TETRA-2, розробка якого йде в даний час, єдиний з виробників інфраструктури TETRA, запровадивши ініціативу ODINI, що дозволяє будувати сучасну архітектуру мережі TETRA на основі IP, забезпечивши інтеграцію, спадковість, наявних в даний час та майбутніх радіомереж, телефонії і мереж передачі даних.

Вверх
Новостная лента

[24 декабря 2018 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[16 ноября 2016 года ]


[11 июня 2016 года ]


[9 мая 2016 года ]


[11 марта 2016 года ]


[10 февраля 2016 года ]


[31 января 2016 года ]


[3 января 2016 года ]
Украина, 01030, Киев - 030
ул. Богдана Хмельницкого, 51-Б,
телефон +38 (044) 235-8676


© OMiTex, 2004-2009
Сделано в
"Лаборатории F-4"